Zarejestruj się

Zarejestruj się w naszej społecznościowej wyszukiwarce pytań i odpowiedzi, aby zadawać pytania, odpowiadać na pytania innych i nawiązywać kontakty z innymi ludźmi.

Zaloguj się

Zaloguj się do naszej społecznościowej wyszukiwarki pytań i odpowiedzi, aby zadawać pytania, odpowiadać na pytania innych i nawiązywać kontakty z innymi ludźmi.

Nie pamiętam hasła

Zapomniałeś hasła? Wpisz swój adres e-mail. Otrzymasz link i utworzysz nowe hasło za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Captcha Kliknij obrazek, aby zaktualizować captcha.

Wpisz swoją nazwę użytkownika.

Proszę wpisać swój adres e-mail.

Wybierz odpowiedni tytuł pytania, aby łatwo można było na nie odpowiedzieć.

Wybierz odpowiednią sekcję, aby łatwo można było wyszukać pytanie.

Proszę wybrać odpowiednie słowa kluczowe Expytanie, ankieta.

Wpisz opis dokładnie i szczegółowo.

Wybierz typ wideo.

Tutaj umieść identyfikator wideo: https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Przykład: "sdUUx5FdySs".

Proszę krótko wyjaśnić, dlaczego uważasz, że to pytanie powinno zostać zgłoszone.

Proszę krótko wyjaśnić, dlaczego uważasz, że ta odpowiedź powinna zostać zgłoszona.

Proszę krótko wyjaśnić, dlaczego uważasz, że ten użytkownik powinien zostać zgłoszony.

Zarejestruj się, żeby uzyskać dostęp do pełnej funkcjonalności platformy!

Zapłacenie za zakup na Instagramie jest teraz możliwe bezpośrednio na czacie

Zapłacenie za zakup na Instagramie jest teraz możliwe bezpośrednio na czacie

Upraszczając proces zawierania transakcji biznesowych na platformie, firma umożliwiła sprzedawcom i kupującym dokonywanie płatności za pośrednictwem zwyczajowego komunikatora (czatu).

Chcąc przyciągnąć do platformy małe firmy, Instagram udostępnia nowe narzędzie ułatwiające dokonywanie transakcji. Klienci mogą teraz dokonać zakupu, w tym złożyć zamówienie i zapłacić za przedmiot za pomocą Meta Pay, bezpośrednio na czacie. W ten sposób maksymalnie skraca się drogę klienta od pierwszego zainteresowania do zakupu.

Sprzedawcom i kupującym umożliwia się omawianie szczegółów zakupu, żądanie i otrzymywanie płatności za pomocą wbudowanych formularzy, śledzenie przebiegu zamówienia i wiele innych działań bezpośrednio na czacie, bez konieczności przechodzenia do innych aplikacji.

Opcja „płatności na czacie” wykorzystuje Meta Pay do organizacji procesu zakupu w aplikacji. Dzięki temu do realizacji płatności nie są wymagane żadne dodatkowe działania, wszystkie procesy odbywają się za pomocą zaledwie kilku stuknięć. Firma twierdzi, że przetwarzanie płatności jest tak bezpieczne, jak to tylko jest możliwe, a bezpieczeństwo danych jest gwarantowane.

Z nowej opcji mogą skorzystać sklepy w ramach integracji z usługą Sklepy, ale jest ona dostępna również dla małych firm, które nie korzystają z tego produktu. W pierwszej fazie wprowadzania funkcji płatności na czacie, będzie ona dostępna tylko dla użytkowników w USA. Następnie planowane jest rozszerzenie zasięgu geograficznego.

Related Posts

Zostaw komentarz

Captcha Kliknij obrazek, aby zaktualizować captcha.