Zarejestruj się

Zarejestruj się w naszej społecznościowej wyszukiwarce pytań i odpowiedzi, aby zadawać pytania, odpowiadać na pytania innych i nawiązywać kontakty z innymi ludźmi.

Zaloguj się

Zaloguj się do naszej społecznościowej wyszukiwarki pytań i odpowiedzi, aby zadawać pytania, odpowiadać na pytania innych i nawiązywać kontakty z innymi ludźmi.

Nie pamiętam hasła

Zapomniałeś hasła? Wpisz swój adres e-mail. Otrzymasz link i utworzysz nowe hasło za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Captcha Kliknij obrazek, aby zaktualizować captcha.

Wpisz swoją nazwę użytkownika.

Proszę wpisać swój adres e-mail.

Wybierz odpowiedni tytuł pytania, aby łatwo można było na nie odpowiedzieć.

Wybierz odpowiednią sekcję, aby łatwo można było wyszukać pytanie.

Proszę wybrać odpowiednie słowa kluczowe Expytanie, ankieta.

Wpisz opis dokładnie i szczegółowo.

Wybierz typ wideo.

Tutaj umieść identyfikator wideo: https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Przykład: "sdUUx5FdySs".

Proszę krótko wyjaśnić, dlaczego uważasz, że to pytanie powinno zostać zgłoszone.

Proszę krótko wyjaśnić, dlaczego uważasz, że ta odpowiedź powinna zostać zgłoszona.

Proszę krótko wyjaśnić, dlaczego uważasz, że ten użytkownik powinien zostać zgłoszony.

Zarejestruj się, żeby uzyskać dostęp do pełnej funkcjonalności platformy!

Skąd brać pomysły i tematy dla filmów na YouTube

Skąd brać pomysły i tematy dla filmów na YouTube

Rozpoczynając prowadzenie kanału na YouTube, każdy ma pewien zapas pomysłów na wideo na najbliższą przyszłość. Ale kiedy wcześniej zaplanowany plan treści dobiega końca, wiele osób wpada w niepokój i zastanawia się, gdzie znaleźć nowe tematy. W końcu uwagę użytkowników można zdobyć tylko poprzez regularne tworzenie ciekawych filmów. W tym artykule znajdziesz listę źródeł, w których możesz zdobyć pomysły i tematy dla filmów na YouTube.

Spis treści:

Oczywiste źródła pomysłów na wideo na YouTube

Jeśli chcesz wymyślić kolejny temat na nowy filmik, nie zawsze musisz sięgać daleko. Możesz skorzystać ze swoich wewnętrznych rezerw lub poszukać pomysłów bezpośrednio na YouTube:

Własna wyobraźnia.
Spróbuj pomyśleć, co kieruje Twoją grupą docelową podczas poszukiwania produktów lub usług, jak można ją zainteresować i zachęcić do zakupu. Stawiając się w roli swoich potencjalnych klientów, możesz wymyślić ciekawe rozwiązania dla swojego filmu na YouTube. I tym samym będziesz w stanie sprawić, by Twoja oferta wyróżniała się w najlepszy możliwy sposób.

Pytania prawdziwych klientów.
Zastanów się, o co pytali Cię goście, zanim kupili produkt lub zamówili usługę. Być może pojawiły się zastrzeżenia co do ceny, albo nie zrozumieli korzyści i zalet oferty. Poszukaj opinii osób, które już skorzystały z oferty. Mogli też mieć pewne trudności.

Na przykład: nie wszystkie informacje zawarte na opakowaniu są jasne, lub w trakcie użytkowania produktu pojawiły się dodatkowe pytania.

Możesz potraktować to jako pomysł i przedstawić w swoich filmach na YouTube.

Kanały konkurencji i partnerów.
Regularnie sprawdzajcie nowe filmy na YouTube na temat, który chcecie poruszyć. Poszukaj czegoś, czego jeszcze nie poruszałeś na swoim kanale. Bazując na treściach konkurencji i partnerów, możesz wymyślić ciekawe rozwiązania dla własnych filmów. Należy jednak zmienić sposób prezentowania informacji i urozmaicić je ciekawymi faktami.

Komentarze
Subskrybenci i widzowie Twojego kanału powinni mieć zachętę do zostawiania komentarzy. Informacja zwrotna jest ważna nie tylko dla zwiększenia jakości treści i lojalności wobec Twojej firmy. Angażując się w korespondencję z użytkownikami, dowiesz się więcej o tym, co ich interesuje i zdobędziesz pomysły na filmy dla YouTube. A nowe tematy możesz czerpać także z komentarzy na kanałach konkurencji.

Materiały archiwalne
Wśród Waszych starych filmów na YouTube mogą być takie, które powinny zostać zaktualizowane. Uzupełnij je o nowe informacje, można wymyślić zupełnie nowy pomysł na informacje i stworzyć ciekawy filmik.

Jak znaleźć temat dla wideo na YouTube z zasobów stron trzecich

Jeśli spojrzysz poza YouTube i poszerzysz zakres swoich poszukiwań, możesz znaleźć jeszcze więcej oryginalnych tematów filmów. Oto główne miejsca, z których można czerpać pomysły:

Dyskusje tematyczne.
Odwiedzając serwisy blogowe, konferencje czy fora społecznościowe, na których poruszany jest interesujący Państwa temat, można znaleźć ciekawe zagadnienia dla użytkowników. Jeśli nie są one jeszcze poruszane na Waszym kanale YouTube, nie wahajcie się łapcie pomysł i napiszcie na jego podstawie scenariusz filmu.

Zagraniczni specjaliści.
Strony internetowe, blogi i kanały, które publikują swoje treści w języku angielskim, mogą być świetnym źródłem pomysłów na filmy dla YouTube. Jeśli nie znasz języków obcych, poświęć czas na skorzystanie z darmowych serwisów tłumaczeniowych. Całkiem możliwe, że zagraniczna produkcja jest bardziej rozwinięta. I być może będziesz pierwszym, który poruszy ten temat po Polsku.

Serwisy doboru zapytań.
1. Serpstat.com,
2. Senuto.com,
3. Google Keyword Planner,
4. Keyword Tool.

Wymyślenie kolejnych pomysłów na nowe filmy dla YouTube, zwłaszcza gdy na Waszym kanale jest ich już naprawdę dużo, jest trudnym zadaniem. Jeśli jednak skorzystacie z powyższych źródeł, znacznie łatwiej będzie Wam znaleźć Pomysły i tematy dla filmów na YOUTUBE.

Related Posts

Zostaw komentarz

Captcha Kliknij obrazek, aby zaktualizować captcha.